Powrót do listyŚwiąteczna Niespodzianka w magistracie

W tym roku po raz osiemnasty Fundacja Arka Nadziei przeprowadziła akcję Świąteczna Niespodzianka. Z funduszy własnych oraz  pozyskanych od Wojewody Łódzkiego i zagranicznych przyjaciół przygotowała dla dzieci  świąteczne paczki.

Podczas Świątecznej Niespodzianki podarunki otrzymało 130 dzieci z rodzin potrzebujących wsparcia. Gwiazdkową Niespodziankę prowadziła Anetta Markiewicz, prezes Fundacji Arka Nadziei. Występ artystyczny przedstawili uczniowie Szkoły Podstawowej nr 13 w Tomaszowie Mazowieckim, pod opieką nauczycieli Anety Kościstej i Moniki Pawlikowskiej. Dzieci przybyły z rodzicami, którzy nie ukrywali wzruszenia i zadowolenia. Świąteczna Niespodzianka odbyła się w Sali obrad Urzędu Miasta Tomaszowa Mazowieckiego.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook