Powrót do listyŚwiąteczna wystawa w muzeum

Wystawą ,,TUP, TUP – IDĄ ŚWIĘTA, w Muzeum im. A. hr. Ostrowskiego w Tomaszowie Mazowieckim, jej organizatorzy zapowiadają ten radosny czas i zachęcają do zaczerpnięcia inspiracji w domowych przygotowaniach do pięknych świąt. Na wystawie eksponowane są obrusy, bieżniki. kartki, woreczki na prezenty od św. Mikołaja, a także haftowane obrazki nawiązujące tematycznie do świątecznego czasu. Wystawa w Tomaszowskim Muzeum potrwa do 15 stycznia 2023 r.

Prezentowane na wystawie obiekty zostały wykonane techniką haftu krzyżykowego, płaskiego, richelieu, koronki, mereszki, w technice 3D. Autorami prac są członkowie Stowarzyszenia Miłośników Haftu „KANWA” z Łodzi.

Stowarzyszenie swoją działalność prowadzi od 2001 roku. Swoją siedzibę ma w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi. Celem Stowarzyszenia jest nie tylko rozwijanie umiejętności haftu, koronki i innych technik rękodzieła, ale także propagowanie artystycznych walorów rękodzieła.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook