Powrót do listyŚwiatło i kolor ‒ zaproszenie na wystawę

Od 21 sierpnia br. (piątek) w Miejskim Centrum Kultury przy ul. Browarnej 7 oglądać będzie można wystawę prac malarskich pt. „Światło i kolor” autorstwa Elżbiety Andrzejewskiej. Wernisaż zaplanowany jest na godz. 17.

 

Pani Elżbieta jest uczestniczką sekcji plastycznej MCK MOK i Tomaszowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku prowadzonej przez Bożenę Gajdę. Pasję do malowania odkryła dopiero dekadę temu, tuż po zostaniu słuchaczką TUTW. Od tego czasu coraz więcej czasu spędzała przy sztaludze, a swoje prace prezentowała na lokalnych wystawach. Jednym z jej osiągnięć jest trzecie miejsce w konkursie „Przystanek 60+” organizowanym przez Łódzki Dom Kultury. Nagrodę tę zdobyła w 2017 roku. O swojej pasji do malarstwa mówi: „Malowanie to dla mnie odskocznia, relaks i przyjemność. Lubię kolor, ale nie skupiam się na jednej wybranej formie”.

 

Prace, które Elżbieta Andrzejewska zaprezentuje na wystawie w Miejskim Centrum Kultury, powstawały na przestrzeni ostatniego roku. Zobaczyć będzie na nich można m.in. motywy marynistyczne, kwiaty i pejzaże wykonane w technikach akryl i oleje.

 

Wstęp na wernisaż jest wolny, obowiązują jednak zasady reżimu sanitarnego.

 

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook