Powrót do listyŚwiatowy Dzień Czytania Tolkiena w MBP

25 marca przypada Światowy Dzień Czytania Tolkiena. Po raz pierwszy ogłoszono go w 2003 roku. Od tego czasu w różnych krajach, w tym w Polsce pamiętamy o prekursorze gatunku fantasy – J.R.R. Tolkienie.

24 marca, w piątek, Oddział dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz Klub Miłośników Fantastyki „Elysium” zaprasza na czytelnicze spotkanie inspirowane twórczością pisarza. Spotykamy się o godzinie 15.00 w sali koncertowej, przy pl. Kościuszki 18.

W tym dniu zaprezentujemy ciekawostki z życia mistrza fantasy, wspólnie przeczytamy fragmenty ,,Władcy Pierścienia”, ,,Hobbita” itd. Natomiast Klub Miłośników Fantastyki „Elysium” zabierze uczestników spotkania do świata gier planszowych.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook