Powrót do listyŚwietlica w Luboszewach

10 października 2018 r. Gmina Lubochnia podpisała umowę z Samorządem Województwa Łódzkiego na dofinansowanie budowy świetlicy w miejscowości Luboszewy.

Planowany termin ogłoszenia przetargu na wyłonienie wykonawcy na przełomie listopada i grudnia 2018 r. Koszt budowy do 1 000 000 zł w tym dofinansowanie w wysokości do 500 000 zł. Powierzchnia użytkowa świetlicy 218, 06 mkw.

Realizacja oprócz budowy świetlicy obejmuje również jej wyposażenie meblowe tj. stoły, krzesła szafy itp. oraz wyposażenie  kuchenne umożliwiające przygotowywanie posiłków.

Oprócz imprez gminnych, okolicznościowych i innych w świetlicy będą również  prowadzone dla dzieci zajęcia plastyczne i zajęcia opiekuńczo – wychowawcze, będą również trzy stanowiska komputerowe.

Podpisanie umowy z Samorządem Województwa Łódzkiego
w dniu 10.10.2018 r.

Źródło: lubochnia.pl

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook