Powrót do listySztuka w Centrum

Pod takim tytułem w sobotę, 23 lipca w godzinach 16-19 na placu Tadeusza Kościuszki odbędzie się kolejne wydarzenie w ramach organizowanego przez Miejskie Centrum Kultury cyklu „To masz w Tomaszowie”. W jego trakcie zarówno najmłodsi, jak i starsi mieszkańcy miasta, a także turyści będą mogli sprawdzić się w roli artystów.

Głównym punktem „Sztuki w Centrum” będzie stworzenie pracy wielkoformatowej na głównej płycie placu Kościuszki. Uczestnicy wydarzenia wspólnie pokolorują kredą przygotowany wcześniej przez organizatorów szkic, urozmaicając miejską przestrzeń w nurcie street artu. Na zainteresowanych czekać będą również animacje i zabawy, a także dawne gry podwórkowe, takie jak: klasy, kapsle (Wyścig Pokoju) czy chłop. Dla najaktywniejszych przewidziane są upominki. Dodatkową atrakcją będą występy solistów z grupy Wokalni z Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim.

Wstęp wolny. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook