Powrót do listyTak będzie wyglądała nowa stacja paliw przy MZK

W Miejskim Zakładzie Komunikacyjnym trwają prace związane z budową nowej stacji benzynowej. Zgodnie z zapowiedziami będą mogli z niej korzystać również mieszkańcy. Posiadacze Karty Tomaszowianina otrzymają specjalne ulgi przy zakupie paliwa.

Obecnie spółka przygotowuje się do ogłoszenia przetargu na budowę stacji. Projekt jest już gotowy, kończy się etap uzyskiwania pozwoleń, zmieniany jest również projekt organizacji ruchu pod przyszłe usługi (stację paliw, Stację Kontroli Pojazdów i myjnię). Budowane są również dwa nowe wjazdy do bazy. Jeszcze przed końcem roku powinniśmy poznać wykonawcę inwestycji. Niebawem funkcjonować również zacznie Stacja Kontroli Pojazdów. Aktualnie władze spółki czekają na uzyskanie dostępu do systemy CEPiK i zakończenie budowy nowych wjazdów.

Źródło: Kocham Tomaszów

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook