Powrót do listyTanecznym krokiem na fajfy! – zaprasza Miejskie Centrum Kultury

Lubisz tańczyć? Masz ochotę na wspólną zabawę na świeżym powietrzu? Chcesz spędzić miło czas po pracy? Twoje marzenia spełni Miejskie Centrum Kultury i zaprasza na czwartkowe fajfy na Przystań nad Pilicę. Pierwszy już 13 lipca. Wstęp wolny.

Zabawy taneczne z DJ-em Luto odbywać się będą co dwa tygodnie w lipcu i sierpniu (zawsze w czwartki) od godz. 17 do 20 na terenie przy amfiteatrze. Każdy fajf poświęcony będzie innemu tematowi muzycznemu. Pierwszy – 13 lipca – zatytułowany jest „Z tańcem przez świat”. Kolejny – 27 lipca – zorganizowany zostanie w klimacie szalonych lat 20., lat 30. ub. wieku. Fajf, który zaplanowany został na 17 sierpnia, przeniesie uczestników na dyskotekowe parkiety lat 90. Cały cykl zakończy się 24 sierpnia pożegnaniem lata.

Ale nie tylko na tańcach będzie upływał czas podczas fajfów. Szykujcie się również na konkursy i animacje. Mile widziane tematyczne przebrania.

 

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook