Powrót do listyTerapia dla dzieci z autyzmem

Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci z Autyzmem „Iskierka” zorganizowało w sobotę, 18 bm. prelekcję na temat terapii metodą słuchową Tomatisa.

Uczestnikami zebrania byli członkowie stowarzyszenia jak i osoby zainteresowane tematyką. Dzięki radom fachowców w tej dziedzinie jak i przygotowanej prezentacji multimedialnej, przybyli dowiedzieli się, że metoda Tomatisa zyskuje w Polsce coraz większą popularność. Dzieje się to za sprawą bardzo dobrych efektów terapeutycznych w przypadku: dzieci ze sprzężoną niepełnosprawnością (autyzm, zespół Aspergera), dzieci z dysleksją, dzieci, które mają problemy z czytaniem, pisaniem, dzieci jak również osób dorosłych, które mają problem z przetwarzaniem słuchowym informacji. Terapia Tomatisa sprawdza się również w przypadku nauki języków obcych.

Spotkanie odbyło się w siedzibie MCK.

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook