Powrót do listyTłusty Czwartek i Dzień Kobiet u emerytów z Ujazdu

Seniorzy z Powiatowego Stowarzyszenia Emerytów, Rencistów i Inwalidów Koło w Ujeździe to przykład tego, że życie seniora wcale nie musi być nudne. 20 lutego w Ochotniczej straży Pożarnej w Ujeździe, spotkali się się seniorzy by wspólnie świętować, była wspaniała atmosfera, radość, uśmiechy okazją do tego był Tłusty Czwartek i Zabawa Karnawałowa połączona z Dniem Kobiet.

Były kwiaty, wiersze a przede wszystkim wspaniała zabawa. Wszystkie przybyłe na spotkanie kobiety czuły się wyjątkowo.

Spotkanie rozpoczęła Wiesława Jagiełło Prezes PSERiI Koło w Ujeździe, a następnie wójt gminy Artur Pawlak i przewodniczący Rady Gminy Grzegorz Wilkowski po przeczytaniu pięknego wiersza o kobietach wręczyli wszystkim Paniom czerwone róże. Tego dnia nie mogło zabraknąć  najserdeczniejszych życzeń, 

Spotkanie było świetną okazją do  wspomnień i śpiewu, a także tańców. Seniorzy po raz kolejny udowodnili, że potrafią się świetnie bawić w takt muzyki.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook