Powrót do listyTM BRASS i Przyjaciele na Dniach Tomaszowa [film i galeria]

Tm Brass pod batutą Kamila Wrony oraz wspaniali tomaszowscy soliści wystąpili pierwszego dnia, 22 czerwca, podczas Dni Tomaszowa. Na scenie wystąpili Kamila Kamocka, Mateusz Włodarczyk, Aga Dębowska, Paweł Nowak, Adam Wiączek oraz Michał Domagała. Specjalną niespodziankę i radość sprawił widowni prezydent miasta Marcin Witko, który zaśpiewał dwa utworu Czesława Niemena „Pod papugami” oraz „Sen o Warszawie”. 

Grupa TM Brass wystąpiła w składzie: Dymitr Kościuszko, Piotr Cedzyński,  Marcin Lesiewicz i Jarosław Bakalarczyk zagrali na trąbkach,  Kamil Janicki, Bartłomiej Halicki, Grzegorz Sowa, Maciej Hyży na puzonach, Wiktoria Koziara na saksofonie barytonowym, Hubert Gruchała na saksofonie tenorowym,  Hubert Sobiecki, Damian Bączek oraz Bartłomiej Żyłka na saksofonie altowym, Jakub Nojek na saksofonie tenorowym, Dariusz Wójciak na gitarze basowej, Hubert Gach na gitarze elektrycznej, Łukasz Boroński – piano,  Bartłomiej Józef Trojak na instrumentach perkusyjnych oraz Paweł Kowara na perkusji,

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook