Powrót do listyTo nie ja

Spektakl profilaktyczny „To nie ja” wystawił Teatr Quadro z Kielc. Uczniowie tomaszowskich szkół podstawowych mogli go obejrzeć 14 lutego w Miejskim Centrum Kultury (filia Tkacz). Spektakl jest inspirowany twórczością Elżbiety Zubrzyckiej (m.in. Słup soli, Dręczyciel w klasie, Po co się złościć). Skierowany był do uczniów klas 4, 5, 6.

Przedstawienie opisuje grupę uczniów, których czeka ważny egzamin. Niespodziewanie w ich świecie pojawia się nowy kolega. Jako nowy i słaby szybko staje się celem agresji fizycznej i psychicznej. Autorzy spektaklu chcą nauczyć młodego widza czym jest wrażliwość na drugą osobę, jak obronić się przed napastnikiem bez używania drastycznych metod. Spektakl ma na celu wsparcie pedagogów. W przedstawieniu nie zabrakło również dobrego humoru. Rozważane zagadnienie dotyczy problemów społecznych takich jak budowanie relacji w szkolnej grupie rówieśniczej, a także niebezpieczeństwo i przemocy wobec rówieśników przy wykorzystaniu internetu, w tym portali społecznościowych.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook