Powrót do listyTomaszów Mazowiecki. Morsy w swoim żywiole

Dziś, 29 października 2017 roku, przed południem sezon morsowania rozpoczął Klub Sportowy Amber. Blisko stuosobowa grupa tomaszowskich Morsów zanurzyła się w dziesięciostopniowej Pilicy na przystani przy ul. PCK w Tomaszowie Mazowieckim.

Sezon potrwa do marca 2018 roku, wszystkich, którzy zechcieliby przyłączyć się do morsowania zapraszamy do wspólnych kąpieli w każdą niedzielę o godz. 11.00 – deklaruje Andrzej Ambroziak prezes KS Amber.

Przyglądając się grupie, zażywającej orzeźwiającej kąpieli widzimy jak przełamują jesienną monotonię i hartują charaktery. Lodowate kąpiele to dla nich błahostka. I choć widok kąpiących się ludzi w zimnej wodzie wprawia w osłupienie, sami mieliśmy ochotę wskoczyć do wody. Taką właśnie stwarzają tomaszowskie Morsy atmosferę na swoich spotkaniach – gorącą. 

fot. Arkadiusz Berenc

Jeśli artykuł Ci się podobał, udostępnij go by inni też mogli go przeczytać. A jeśli chcesz być na bieżąco polub nasz fanpage na Facebooku!

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook