Powrót do listyTomaszów Offline ‒ znamy zwycięzców konkursu

Róża Sowik, Oliwia Nowak i Oliwier Kwiatkowski zostali laureatami konkursu fotograficznego pn. „Tomaszów Offline”, którego organizatorem było Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim. Wyniki zostały ogłoszone 1 czerwca w trakcie Miejskiego Dnia Dziecka.

W konkursie można było wziąć udział indywidualnie, rodzinnie lub z przyjaciółmi, a zadanie polegało na zrobieniu zdjęć pokazujących, jak tomaszowianie aktywnie spędzają wolny czas na świeżym powietrzu.

Jury przy ocenie zdjęć wzięło pod uwagę m.in. wykorzystanie lokalnych miejsc i atrakcji turystycznych, różnorodność prezentowanych aktywności, a także oryginalność podejścia do tematu. Pierwsze miejsce przyznano Róży Sowik, drugie Oliwii Nowak, a trzecie Oliwierowi Kwiatkowskiemu. Serdecznie gratulujemy.

Fundatorami nagród w konkursie byli: Miejskie Centrum Kultury oraz TlenoStacja Piotra Stankowskiego.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook