Powrót do listyTomaszowianie narzekają na brak parkingu przy cmentarzu ul. Smutnej?

W tym roku święto Wszystkich Świętych początkuje długi weekend, na pewno przez pozostałe dni wolne będziemy odwiedzać cmentarze. Służby porządkowe alarmują by auta parkować z rozwagą. 

Przy parkanie cmentarza w Tomaszowie Mazowieckim od strony ulicy Cegielnianej rozstawiono tymczasowe znaki drogowe m.in. B-36 – Zakaz zatrzymywania się. Ma to na celu umożliwienie przejazdu pojazdom z obu stron drogi. W godzinach rannych niestety nikt z kierowców tych znaków nie traktował poważnie.

Nie będę zajeżdżał pod cmentarz z drugiej strony. Wiem, że na ulicy Marii Skłodowskiej-Curie jest parking, ale mam ze sobą sporo rzeczy. Potrzebne mi są do uporządkowania grobu. Nie będę tego wszystkiego niósł przez cały cmentarz, kiedy groby moich bliskich są kilkanaście kroków od płotu przy ul. Smutnej – oburza się jeden z kierowców.
 
– Przy cmentarzu powinna być droga dla rowerów, a nie jakieś parkingi. Gdyby można, to kierowcy wjechaliby samochodami pod same groby. Jak komuś nie chce się dźwigać rzeczy, to niech załatwi sobie wózek na kółkach. Co za ludzie… – komentuje kierowca jednośladu.
 
Jak informuje nas strażniczka miejska, porządek na drogach wokół cmentarza będzie nadzorowany przez pozostałe wolne dni, aż do niedzieli. 
 
 
 
 
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook