Powrót do listyTomaszowianki polubiły wyroby handmade!

W Dzielnicowym Ośrodku Kultury filii MCK w Tomaszowie Mazowieckim 19 stycznia odbyły się po raz drugi warsztaty, na których powstały  wyjątkowo barwne torebki z filcu i etui na okulary. Poprowadziła jak, podobnie jak poprzednio, Monika Szulczyk z Piwnicy Kreatywności. Warsztaty miały charakter międzypokoleniowy i  skorzystały z nich zarówno panie jak i młodsi uczestnicy.
Zawsze chciałam mieć torebkę z filcu – mówiła jedna z uczestniczek – nie wiedziałam, że filcowanie jest takie łatwe i przyjemne.

Na warsztatach każda z pań zaprojektowała i samodzielnie wykonała ciekawe zdobienia przygotowanych wcześniej torebek. Dzięki temu uczestniczki poznały nowe techniki i przekonały się, że z wełny można wykonać prawdziwe cudeńka.
Przychodzisz do pracy i wszystkie koleżanki dopytują skąd masz taką śliczną torebkę?! – zachwalała jedna z uczestniczek – a ty mówisz, że sama ją zrobiłaś!,… ostatni raz szyłam coś w podstawówce.
10 lat pracuje w korporacji, takie zajęcia to dla mnie doskonała okazja do pracy nad swoją kreatywnością – stwierdziła kolejna uczestniczka.
Wkrótce, w Dzielnicowym Ośrodku Kultury przy ul. Gminnej 37/39, na kolejnych zajęciach artystycznych będzie można rozwijać swoje umiejętności filcowania na sucho i poznać technikę filcowania na mokro.

 
   

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook