Powrót do listyTomaszowska młoda krew ratuje życie

Konkurs honorowego krwiodawstwa dla uczniów szkół zorganizował Urząd Marszałkowski w Łodzi. Od 1 września 2015 r. do 30 czerwca 2016 r. szkoły organizowały akcje oddawania krwi połączone z promocją honorowego krwiodawstwa. W konkursie wzięło udział 40 szkół. 3203 uczniów oddało 1757 litrów krwi.

Rywalizacja toczyła się w trzech kategoriach. W kategorii najwięcej oddanej krwi I miejsce zajął Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Tomaszowie Mazowieckim (113,450 litrów). Tomaszowska samochodówka zwyciężyła też w kategorii „wskaźnik aktywności”, czyli ilość krwi oddanej w ramach turnieju w przeliczeniu na jednego pełnoletniego ucznia szkoły. Uczniowie samochodówki uzyskali wynik – 2,224 litra/1 pełnoletniego ucznia.

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook