Powrót do listyTomaszowska nieformalna grupa muzyczna Bluestones zagra w Józefowie

5 września w Józefowie pod Warszawą odbędzie się koncert zespołu Bluestones – podczas otwarcia Festiwalu Bluesowego. Tadeusz Nalepa mieszkał tam ponad 30 lat.

I KONCERT FESTIWALU BLUESOWEGO
im. Tadeusza Nalepy „Lep na bluesa”
XII edycja „Niepokonani”
Zespół Bluestones – Nieformalna Grupa Muzyczna. Co prawda zespół powstał w styczniu 2017 r. (spontanicznie), ale dorobek i doświadczenie jego członków to już ponad 20 lat. To grupa przyjaciół, pasjonatów Zespołu Breakout, Miry Kubasińskiej, Tadeusza Nalepy. Zespół czteroosobowy: trzy gitary i perkusja. Zespół cyklicznie zaprasza Gości Specjalnych do wspólnego muzykowania. Na ten wieczór został zaproszony Przemek Chołody – jeden z najlepszych harmonijkarzy na rynku. Zespół zaprezentuje kilka najbardziej znanych coverów – utworów Breakout .
więcej:www.mokjozefow.pl.
KONFERANSJER: Zbyszek Jędrzejczyk
MATERIAŁY PROMOCYJNE I ZDJĘCIA: Grzegorz Muczke
WSTĘP WOLNY na wszystkie wydarzenia w ramach Festiwalu.
UWAGA! GRAMY BEZPIECZNIE! ZASADY UDZIAŁU W WYDARZENIACH
W związku z wdrożonymi procedurami dotyczącymi organizacji imprez kulturalnych w czasie pandemii COVID – 19, w koncercie może wziąć udział:
– w plenerze / maksymalnie 150 osób
– na sali widowiskowej / 90 osób/obowiązują bezpłatne wejściówki.
UWAGA – w przypadku złych warunków atmosferycznych koncerty będą przeniesione na salę widowiskową. Ze względu na limit miejsc na sali obowiązują BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI, które z wyprzedzeniem można odebrać już od 01.09.2020, w tygodniu, w sekretariacie MOK, godz. 14:00 – 18:00. Wstęp na salę widowiskową tylko w maseczkach.
WSTĘP NA KONCERTY (plener, sala) możliwy będzie po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną i po wypełnieniu kwestionariusza zdrowia, dostępnymi na stronie www.mokjozefow.pl.
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook