Powrót do listyTomaszowska policjantka vicemistrzynią Polski

W Ciechanowie odbyły się XXX Mistrzostwa Polski Seniorów w Taekwon-do. Startowała w nich policjantka tomaszowskiej komendy st.sierż. Marta Mysur. Zdobyła srebrny medal w konkurencji układów stopni mistrzowskich, tym samym została vicemistrzynią Polski. Marta ze względów zdrowotnych i osobistych nie wystartowała w swojej koronnej konkurencji technik specjalnych, ale jak sama mówi zdrowie jest najważniejsze, więc czasami należy odpuścić!

Tomaszowska policjantka jednak udowodniła, że jej poziom jest bardzo wysoki, mimo zmagania się w tym sezonie z kontuzją. Podsumowując cały sezon i ostatnie sukcesy od trenerów reprezentacji Polski wiemy, że Marta pojedzie z kadrą Polski na zbliżające się już w październiku Mistrzostwa Świata do Irlandii. To już po raz trzeci, kiedy Mysur będzie miała możliwość wystartowania w najbardziej prestiżowej imprezie.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook