Powrót do listyTomaszowski ZUS jedzie po wnioski emerytalne do gmin, w których zakład nie ma siedziby

Od 5 września pracownicy Oddziału ZUS w Tomaszowie Mazowieckim ruszają w teren, by ułatwić mieszkańcom gmin złożenie wniosków emerytalnych, bez konieczności przyjazdu do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Przedstawiciele ZUS, na specjalnie organizowanych dyżurach będą odpowiadali na pytania osobom zainteresowanym przejściem na emeryturę, pomogą w wypełnieniu wniosku emerytalnego, który będzie można od razu złożyć w trakcie spotkania u przedstawiciela ZUS, bez konieczności przyjazdu do Zakładu i oczekiwania na obsługę.

Na miejscu można też będzie zarejestrować się na Platformie Usług Elektronicznych PUE ZUS. Specjaliści wyjaśnią dlaczego warto mieć profil na platformie.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 5 września w godz. 16:00 – 18:30 w Gminnym Ośrodku Kultury w Ujeździe z siedzibą w Osiedlu Niewiadów. Kolejne spotkania planowane są w dniach:

– 19 września – w Urzędzie Gminy Rokiciny – w godz.14:00 – 17:00

Informacje o kolejnych miejscach i terminach dyżurów można będzie śledzić na stronie www.zus.pl w zakładce Wydarzenia i Szkolenia.

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook