Powrót do listyTomaszowskie Biuro Obsługi Klienta ENERIS dostępne tylko przez telefon i e-mail

Od środy 5 sierpnia kontakt z Biurem Obsługi Klienta oddziału ENERIS Surowce w Tomaszowie Mazowieckim jest możliwy tylko przez telefon lub e-mail. Ze względu na konieczność zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom biura, a także gościom, kontakt osobisty jest niemożliwy aż do odwołania.

W związku z coraz częstszym występowaniem przypadków koronawirusa w Polsce, tomaszowski oddział ENERIS Surowce, podjął specjalne środki bezpieczeństwa skierowane zarówno do pracowników, jak i klientów.

Dariusz Tkaczyk, dyrektor operacyjny ENERIS Surowce w Tomaszowie Maz. podkreśla:

— Zdecydowaliśmy, że od środy 5 sierpnia nasze Biuro Obsługi Klienta będzie zamknięte do odwołania. Zależy nam na zapewnieniu klientom, mieszkańcom i kontrahentom stałego dostępu do informacji i świadczonych usług w sposób jak najbardziej bezpieczny. Wszelkie sprawy można załatwiać drogą e-mailową lub telefoniczną ewentualnie poprzez formularz znajdujący się na stronie internetowej. Przepraszamy za niedogodności i liczymy na Państwa zrozumienie. Zadbajmy wspólnie o zdrowie naszych bliskich.

Kontakt do Biura Obsługi Klienta ENERIS Surowce w Tomaszowie Mazowieckim:

 

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook