Powrót do listy„Tomaszowskie gawędy” z MCK

Miejskie Centrum Kultury organizuje cykl spotkań z mieszkańcami naszego miasta pn. „Tomaszowskie gawędy”. Planowane są w kilku terminach o godzinie 18, a stałym miejscem spotkań będzie Galeria Sztuki Arkady przy ul. Rzeźniczej 4.

Pierwsze odbędzie się już we wtorek, 17 stycznia, a kolejne planowane są w dniach: 31 styczeń, 14 luty, 28 luty, 14 marzec i 28 marzec. Do każdej z dat przypisana jest konkretna tematyka spotkania.

Podczas wydarzenia prowadzone będą rozmowy z mieszkańcami na tematy związane z „niedopowiedzianą” historią Tomaszowa Mazowieckiego. Ważne jest, by podzielili się oni wspomnieniami, które zostały w głowach, pamiątkami czy zdjęciami, których nie zdążył zniszczyć czas – MCK apeluje – zabierzcie pamiątki ze sobą na spotkania. „To Wasze opowieści nadadzą im wyjątkowy charakter i od Was zależy, w jakim kierunku potoczą się rozmowy, dlatego to Wy jesteście najważniejszymi gośćmi!”

Więcej szczegółów dotyczących spotkań znajdziecie na mck-tm.pl bądź w Miejskim Centrum Kultury pl. Kościuszki 18.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook