Powrót do listyTragiczny finał poszukiwań nad Zalewem Sulejowskim

12 lipca 2018r potwierdziły się przypuszczenia policjantów. Odnaleziono ciało mężczyzny, który 6 lipca wyskoczył z łódki na Zalewie Sulejowskim. Apelujemy o więcej wyobraźni podczas wypoczynku nad woda i kategoryczne przestrzeganie zasad bezpieczeństwa.

Od 6 lipca 2018 roku policjanci, strażacy, nurkowie i przedstawiciele WOPRu prowadzili poszukiwania 24-latka, który wyskoczył z łódki na Zalewie Sulejowskim. 12 lipca 2018 roku kilka minut po godzinie 14:00 dyżurny tomaszowskiej jednostki otrzymał zgłoszenie, iż mężczyzna pływający łodzią w okolicach molo na Zalewie Sulejowskim ujawnił dryfujące ciało człowieka. Na miejsce natychmiast skierowano tomaszowski patrol policji wodnej. Po chwili przybyli także strażacy i służby ratunkowe, które wydobyły ciało na brzeg. Po przeprowadzeniu szeregu czynności procesowych ustalono, iż jest to 24-latek który 6 lipca 2018 roku wyskoczył z łódki na Zalewie Sulejowskim. Prawdopodobną przyczyną śmierci wspomnianego mężczyzny było utonięcie. Sprawę bada tomaszowska prokuratura.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook