Powrót do listyTragiczny wypadek w Budziszewicach

Tomaszowscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło 20 maja 2019 roku w miejscowości Budziszewice. Na skutek obrażeń odniesionych w zdarzeniu, śmierć poniósł 63-letni pieszy.

Policjanci z tomaszowskiej komendy pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło 20 maja 2019 roku około godziny 19:30 na ulicy. J.Ch. Paska w Budziszewicach pow. tomaszowski. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 63-letni pieszy poruszający się chodnikiem w kierunku Jeżowa i pchający przed sobą wózek, nagle z niewyjaśnionej dotąd przyczyn zatoczył się i wpadł pod koła nadjeżdżającego pojazdu m-ki skoda, kierowanego przez 29-letnią kobietę, jadącą wraz z pasażerami w kierunku Ujazdu. Potracony przez auto mężczyzna, na skutek obrażeń poniósł śmierć. Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali dokładne oględziny, zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadków. Zarówno ciało ofiary wypadku jak i pojazd zabezpieczono do dalszych badań z udziałem biegłych, co pozwoli dokładnie wyjaśnić przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook