Powrót do listyTrenuj w wojskiem

Wojskowi instruktorzy nauczą posługiwać się bronią, pokażą jak zakładać maskę, przekażą podstawy przetrwania (SERE) oraz techniki walki w bliskim kontakcie, będzie można dowiedzieć się jak się bronić i gdzie się schronić w razie ataku, alarmu lub kryzysu. W nowej edycji rozszerzony został limit wieku uczestnictwa od 15 do 65 lat (nieletni za zgodą rodzica/opiekuna). Dopuszczone zostały zorganizowane grupy harcerzy i strzelców.

Obowiązuje bardzo prosty sposób zgłoszenia – e-mail 25bkpow.rzecznik@ron.mil. pl , telefon 261 167 013, osobiście. Wystarczy podać imię, nazwisko, wiek i dane kontaktowe. Uczestnicy mają zapewnione ubezpieczenie i wyżywienie. I edycja w 25BKPow cieszyła się dużym zainteresowaniem społecznym i medialnym.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook