Powrót do listyTrwa przebudowa drogi gminnej ul. Jagiełły w miejscowości Cekanów

Przebudowa drogi gminnej nr 116457E – ul. Jagiełły w miejscowości Cekanów realizowana jest w ramach programu rządowego – Fundusz Dróg Samorządowych na 2020 rok. Wartość całkowita projektu wynosi 693 266,16 zł, a dofinansowanie z FDS 346 632,00 zł.

Zadanie zrealizuje Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Zaskórski i Wspólnicy z Gielniowa w ramach, którego  wykonana  zostanie  nowa  nawierzchnia  jezdni
oraz  wjazdy do posesji.  Pobocza  drogi  oraz  wjazdy do  przyległych  pól  będą  utwardzone, a  istniejące rowy przydrożne zostaną udrożnione.                                          
Realizacja inwestycji  pozwoli na  zwiększenie  bezpieczeństwa  okolicznych  mieszkańców, jak również osób korzystających z drogi incydentalnie.

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook