Powrót do listyTrzymiesięczny areszt za posiadanie narkotyków

Policjanci z Tomaszowa Mazowieckiego zatrzymali 33-letniego mieszkańca powiatu grójeckiego, który posiadał ponad 200 gramów narkotyków. Usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości zabronionych prawem substancji odurzających za co grozi surowa kara, nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na najbliższe trzy miesiące.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim, zajmujący się na co dzień zwalczaniem przestępczości narkotykowej 27 września 2023 roku około 17:00, realizując swoje zadania zauważyli na jednym z parkingów osiedla Zapiecek, osobowego mercedesa na zamiejscowych numerach rejestracyjnych. Wewnątrz pojazdu było dwóch mężczyzn.

Policjanci postanowili sprawdzić jaki jest cel ich pobytu na osiedlu. Gdy podjęli interwencję i poprosili kierowcę o otworzenie drzwi zauważyli, że w schowku na drzwiach znajdują się torebki foliowe z białym proszkiem. Za kierownicą pojazdu siedział 33-letni mieszkaniec powiatu grójeckiego, a towarzyszył mu 53-letni mieszkaniec stolicy. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do komendy, gdzie ważeniu i badaniom na testerach poddano zabezpieczone w pojeździe substancje. Badanie wykazało, że  w 4 torebkach foliowych i 2 zawiniątkach znajdowało się łącznie ponad 200 gramów amfetaminy i po około gramie marihuany i mefedronu.

Zebrany przez śledczych w sprawie materiał dowodowy pozwolił wykazać, że narkotyki należały do 33-latka, który usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości zabronionych prawem substancji odurzających za co grozi kara, nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Na wniosek prokuratora, sąd zastosował wobec 33-latka tymczasowe aresztowanie na najbliższe trzy miesiące.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook