Powrót do listyTulia wystąpiła w Tomaszowie [zdjęcia]

Dziś w piątek, 28 czerwca 2019 r. rozpoczął się Festiwal „A może byśmy tak do Tomaszowa…”, który potrwa aż do niedzieli. Pogoda sprzyjająca, centrum miasta tętniło dziś życiem. Tomaszowianie przyszli dziś posłuchać i zobaczyć m.in. wyjątkowego kwartetu białych głosów.   Zespół Tulia, który dziś wystąpił w Tomaszowie pokazuje, że muzyka folkowa ma wiele twarzy i doskonale odnajdzie się także w połączeniu z nowoczesnym brzmieniem. Zespół zaprosiła do Tomaszowa 25. Brygady Kawalerii Powietrznej.

Zespół tworzą: Tulia Biczak, która jest absolwentką kulturoznawstwa, Joanna Sinkiewicz uczy się śpiewu klasycznego, a studiuje kosmetologię. Przez wiele lat uczyła się tańca jazzowego i towarzyskiego. Dominika Siepka pochodzi z okolic Pyrzyc, gdzie również śpiewała i tańczyła „na ludowo”. Obecnie studiuje pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną. Z kolei Patrycja Nowicka skończyła szkołę muzyczną w klasie skrzypiec. 

14 maja 2019 Tulia wystąpiła w półfinale konkursu Eurowizji i zajęła 11. miejsce z 120 punktami na koncie, nie zdobywając awansu do finału, gdzie zabrakło jej dwóch punktów.

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook