Powrót do listyTwórcze pisanie

„Dobrze jest znaleźć sobie hobby, które tak człowieka wciąga, i sprawia, że z radością czeka się na kolejny tydzień, zamiast ponuro liczyć dni”.
Cecelia Ahern

Słowa irlandzkiej bestsellerowej pisarki najmocniej przemówią do tych, którzy żyją z pasją. Miłośniczką słowa pisanego jest Danuta Mucha, polska poetka, naukowiec, krytyk literacki i animatorka kultury. Członkini licznych towarzystw naukowych i stowarzyszeń literackich. Wykładowca na Uniwersytecie Humanistyczno – Przyrodniczym Jana Kochanowskiego w rodzinnym Piotrkowie Trybunalskim. Dr hab. nauk filologicznych  prowadząc warsztaty literackie umiała wskazać swoim studentom jak żyć, aby ich życie było „życiem z pasją”. Jedną z absolwentek Danuty Muchy jest Anna Zieja, która od ośmiu lat przy Gminnej 37/39 prowadzi zajęcia literackie dla dzieci i młodzieży. O drodze powstania Klubu Przyjaciół Literatury w Dzielnicowym Ośrodku Kultury, który obecnie stanowi filię Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim, można przeczytać w najnowszej książce Danuty Muchy pt. „Creative Writing, Twórcze Pisanie”. Autorka zadedykowała jeden egzemplarz Miejskiemu Centrum Kultury oraz Annie Ziei, która wierszem również opublikowanym w tejże pozycji literackiej opowiedziała o swoim literackim hobby.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook