Powrót do listyUczniowie z Mechanika na III miejscu

W piątek, 7 września na obiektach 15 SIERADZKIEJ BRYGADY WSPARCIA DOWODZENIA, odbywały się I Wojewódzkie zawody sportowo – obronne klas mundurowych organizowane przez Kuratorium Oświaty w Łodzi oraz Wojewódzki Sztab Wojskowy w Łodzi.
Drużyna reprezentowana przez uczniów klasy II MTw: Darmos Wiktor, Falendasz Bartosz, Hedrych Szymon, Koselnik Błażej, Mazurek Adrian, Pawlicha Jakub, Pocentek Radosław, Stasiak Miłosz, Wójcik Maciej zaprezentowała się w nich bardzo dobrze.
W gronie 9 reprezentacji szkół woj. łódzkiego w konkurencji biegu na 4 km z pokonywaniem przeszkód terenowych przedstawiciele naszego miasta zajęli 2 miejsce, również drugą lokatę zajęli w drużynowym rzucie granatem.
W konkurencji rozkładania i składania kbkAK uplasowali się na 3 pozycji, a w czwartej konkurencji strzelania do tarcz na odległość 50 metrów niestety tylko miejsce 8. Po podliczeniu sumy punktów okazało się że mają tyle samo pkt co szkoła ze Zduńskiej Woli (lepiej strzelali) i w końcowej klasyfikacji uczniowie Mechanika zajęli III miejsce.
Warto dodać, że nasza drużyna podczas zawodów, rywalizowała z kolegami z 3 i 4 klas.

Brawa dla uczniów za pokazanie woli walki i duże umiejętności oraz znakomite przygotowanie elementów musztry. Opiekun drużyny, wychowawca Jacek Matyszewski powiedział – Musimy szkolić strzelanie i następnym razem będzie o wiele lepiej.

 
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook