Powrót do listyUdany piknik rodzinny w Wiadernie

To był już ósmy Rodzinny Piknik w Wiadernie. Zarówno, jak pozostałe również ten można uznać za udany. Mieszkańcy Wiaderna, okolicznych wsi ale także Tomaszowa tłumnie przybili na teren szkoły.

Festyn zaczął się meczem pomiędzy absolwentami Wiaderna a Nagórzyc. Nie zabrakło licznych atrakcji. Tradycyjnie wystąpiły z programem artystycznym przedszkolaki oraz uczniowie szkoły. Rozegrano rodzinny turniej tenisa stołowego oraz po raz pierwszy odbyły się zawody w bule. Wielką ciekawością dla dzieci jak i dorosłych było zmierzenie się z wydojeniem krowy. Na scenie odbyła się III Gala Disco Polo i Dance a gwiazdą wieczoru był zespół z Częstochowy Claris.

Pełną parą pracowali rodzice grilując kiełbaski, serwując grochówkę, sprzedając własne wypieki. Kolejka ustawiła się także do kulinarnej niespodzianki festynu, do wybornego dzika z kaszą. Dzieciaki malowały buźki, kolorowały włosy, szalały na dmuchańcach a także próbowały swoich sił na strzelnicy. Można było zakupić kwiaty do ogrodu, domu, nie zabrakło do kupienia dobrej książki.

Najgłośniejszym punktem programu była parada motocyklowa Bractwa Motoryzacyjnego „Strzelec” z Tomaszowa. Co raz wyły syreny zabytkowego wozu strażackiego, który mimo że już jest dość stary wytrzymał próby najmłodszych uczestników festynu.

Najwięcej emocji wzbudziła coroczna loteria fantowa. W rekordowym czasie sprzedało się 700 losów. Każdy miał szansę wylosować nagrodę, jednak wszyscy czekali na tą główną czyli rower górski. Do wygrania była również hulajnoga elektryczna, tablet, zegarki, kamerki, słuchawki, zabiegi kosmetyczne oraz przelot paralotnią nad Wiadernem.

Festyn zamknęła dyskoteka, która do późnych godzin nocnych rozbrzmiewała na terenie szkoły. To była naprawdę udana niedziela, takie słowa wypowiadali opuszczając festyn jej uczestnicy.

       

 

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook