Powrót do listyUdaremnili próbę samobójczą

25 września o 21:45 tomaszowscy policjanci po profesjonalnie przeprowadzonej rozmowie z desperatem, udaremnili zamiar targnięcia się na własne życie przez 59- letniego mężczyznę.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 21:45. Dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że 59-letni mieszkaniec Tomaszowa, prawdopodobnie chce popełnić samobójstwo. Mężczyzna dzień wcześniej pozostawił list do najbliższych, w którym była informacja, że może próbować odebrać sobie życie. W czasie przyjmowania oficjalnego zawiadomienia od zgłaszającej, dyżurny policji podał komunikat do podległych patroli, w tym samym czasie pomocnik dyżurnego nawiązał telefoniczny kontakt z 59-latkiem. Prowadzona rozmowa, pozwoliła uspokoić sytuację i odstąpić od powziętego zamiaru targnięcia się na swoje życie. Mężczyzna został przekazany pod opiekę medyczną załodze pogotowia.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook