Powrót do listyUjazd. Blues z kapustą dla smakoszy

13 października, smakoszom bluesa zaserwowano: Na pierwsze danie: Wspaniałe spotkanie z Janem Chojnackim, legendą radiowej „Trójki” i autorem książki „Blues z kapustą”.Danie nawet lekko pikantne, ale podane w sposób elegancki i przyrządzone z artykułów pierwszej jakości. Na drugie: Koncert zespołu „Bluestones” Krzysztof Jochan – gitara akustyczna , śpiew; Adam Król – gitara solowa, śpiew; Wiktor Sroczyński – perkusja; Andrzej Starus – gitara basowa. Koncert wypełniony coverami legendarnych Breakoutów.

I wreszcie wykwintny deser: Niezapomniane wrażenia ze spotkania zaproszonych na to wydarzenie: Pani Grażyny, żony Tadeusza Nalepy i jego syna Piotra! Zaproszenie przyjął również Pan Marek Karewicz, kultowa postać jeżeli chodzi o dziennikarstwo muzyczne i fotografię. Możecie sobie wyobrazić, jak czuje się fotograf (a raczej – „człowiek trzymający aparat”), który w obecności takiego mistrza niezdarnie miota się po scenie próbując chociaż na odległość rzutu kamieniem przybliżyć tę wyjątkową atmosferę zmieszczoną pośród rzędów zdjęć udostępnionych przez „Galerię ze wsi Niebrów”.

No cóż. Smak tej potrawy możecie sobie jedynie wyobrazić. Nieobecnym pozostaje tylko obejść się smakiem.

Źródło: ujazd.com.pl

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook