Powrót do listyUjazd. Kreatywne wakacje w GOK

„Kreatywne wakacje w GOK” to ostatni tydzień zajęć w ramach „Objazdowych wakacji z GOK”. Tym razem odbywały się w siedzibie GOK-u w Osiedlu Niewiadów. Było dużo zabawy, uśmiechu i nowych wyzwań! Dzieci tworzyły instrumenty, autoportrety w formie drzewa. Z materiałów ogólnodostępnych robiły instrumenty muzyczne, budowali Osiedle Niewiadów z gliny, bawili się w teatrzyk Kamishibai, w którym opowiadali o swoich wakacjach.

Byli również na dwu wycieczkach. Ta „mniejsza” prowadziła do Parku i Pałacu w Ujeździe, o którego historii i legendach wszyscy słuchali z uwagą. Ta „większa” prowadziła do Łodzi. Wycieczkę rozpoczęli od Muzeum Se-ma-for i warsztatów animacji poklatkowej. Cztery zespoły nakręciły czerty krótkie filmy. Następnie dzieci wybrały się do Muzeum Miasta Łodzi, aby poznać historię Izraela Poznańskiego oraz łódzkich fabryk. Oczywiści. Jako, że dzień był upalny, nie mogło zabraknąć wody, więc podróż po Łodzi zakończyła się w Aquaparku.

Piątkowy finał zajęć był połączony z otwarciem questu o Osiedlu Niewiadów, grillem i zieloną nocą, która dla wielu uczestnikiem była chyba największym przeżyciem niezapomnianego tygodnia.

 
       

Źródło: ujazd.com.pl

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook