Powrót do listyUjazd na Mixerze Regionalnym 2017

W sobotę 2 września odbył się w Łodzi kolejny już Mixer Regionalny. Wydarzenie prezentuje potencjał i dorobek samorządów, organizacji pozarządowych instytucji i regionów partnerskich. Oczywiście tak jak co roku trudno było nie zauważyć także reprezentację gminy Ujazd. Reprezentowały ją panie: Stanisława Latocha, Anna Dolot, Alina Ścibiorek, Martyna Wojciechowska i Szymon Olech.

W przygotowaniach pomagały jeszcze Regina Nawrocka-Zając i Anna Wójcińska. W tym roku delegacja Ujazdu serwowała potrawy z dyni i cukini. Można byłospróbować dżemu z dyni, cukini marynowanej, pasztetu z cukini, zupy z dyni i leczo. Nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem nie tylko zwiedzających ale i mediów. Panie kilka razy musiały udzielać wywiadów licznie śledzących wydarzenie mediów.

Warto jeszcze nadmienić,że na stoisku gminnym prezentował się również Dom Seniora Comfort Life Opieka i Rehabilitacja z Ujazdu.

 

Źródło: www.ujazd.com.pl

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook