Powrót do listyUjazd. Nowa oferta GOK

Od początku października ruszyły pełną parą zajęcia w Gminnym Ośrodku Kultury w Ujeździe. Harmonogram całego tygodnia jest wypełniony niezwykle szczelnie. Oferta cały czas się poszerza. W porównaniu do lat ubiegłych pojawiły się zajęcia fitness – tabata, oraz mnóstwo nowych działań skierowanych do dzieci i młodzieży. Spośród nich warto wymienić: zajęcia gry na gitarze, koło fotograficzne dla dzieci i młodzieży i serię dla najmłodszych: bajkoterapia, twórczy klub malucha, zajęcia wokalne dla przedszkolaków, mali Einsteini.

Zajęcia dla dzieci i dorosłych odbywają się sześć dni w tygodniu. W ostatnią sobotę po raz pierwszy spotkali się uczestnicy zajęć akrobatycznych, które mają być wsparciem dla spotykającego się również w sobotę koła tanecznego.

W minigalerii przedstawiamy krótko to, co działo się w GOK w sobotnie przedpołudnie.

Źródło: ujazd.com.pl

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook