Powrót do listyUjazd. Opłatek koła emerytów w Skrzynkach

W czwartek 18 stycznia w świeżo wyremontowanej świetlicy w Skrzynkach miały miejsce uroczystości opłatkowe połączone z noworocznym spotkaniem zorganizowanym przez Powiatowe Stowarzyszenie Emerytów, Rencistów i Inwalidów Koło w Skrzynkach. Życzenia noworoczne składał zebranym między innymi wójt gminy Ujazd Artur Pawlak razem z przewodniczącym Rady Gminy Ujazd Piotrem Zimnym. Oprócz nich gośćmi spotkania byli między innymi: ks. kan. Bogumił Bylinka, radna gminy Ujazd Agnieszka Sitarek, prezes Powiatowego Stowarzyszenie Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Tomaszowie Mazowieckim Maria Szczygieł, prezesi sąsiednich kół, sponsorzy i przyjaciele koła.
Minione już święta Bożego Narodzenia odezwały się jeszcze echem kolędy i w życzeniach składanych sobie przez obecnych w momencie dzielenia się opłatkiem, żeby za chwilę spotkanie płynnie przeszło w karnawałową zabawę. Słusznie, ponieważ karnawał w tym roku jest wyjątkowo krótki.

Źródło: www.ujazd.com.pl

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook