Powrót do listyUjazd. Wybory władz w TOEiR NSZZ SOLIDARNOŚĆ w Niewiadowie

Wczoraj, 6 marca 2018 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Ujeździe odbyło się zebranie sprawozdawczo – wyborcze Terenowej Organizacji Emerytów i Rencistów NSZZ SOLIDARNOŚĆ w Niewiadowie.

Po złożeniu i przyjęciu przez członków organizacji sprawozdania z działalności ustępującego zarządu, przystąpiono do wyboru nowych władz. W wyniku głosowania przewodniczącym na drugą kadencję został wybrany ponownie Tomasz Białkowski. Wybrano również nowy zarząd. W zebraniu, w imieniu władz gminy wziął udział wójt Artur Pawlak, który pogratulował przewodniczącemu Białkowskiemu wyboru i zapewnił jego jak również nowy zarząd, że, jak dotychczas, będzie wspierał działania i inicjatywy podejmowane przez TOEiR SOLIDARNOŚĆ.

 

Źródło: www.ujazd.com.pl

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook