Powrót do listyUloterapia

Tak  w zimowej scenerii wygląda pasieka najbardziej chyba znanego w naszym powiecie małżeństwa pszczelarzy, Renaty i Adama Nowickich z gm. Żelechlinek. 

W chwili obecnej pszczoły zimują, ale to nie znaczy, że śpią. Tworzą tzw. zimowy kłąb, w środku którego przebywa królowa. Robotnice zaś przemieszczają się nieustająco w kłębie z środka na zewnątrz, utrzymując w ten sposób stałą temperaturę.

Drewniany pawilon, który widać na zdjęciu już wiosną będzie służył jako miejsce do… uloterapii. W środku nad ulami zamontowane zostaną leżanki, a osoby tam przebywające będą mogły oddychać powietrzem nasyconym aromatem produktów wytwarzanych przez pszczoły. Leżanki będą oddzielone od uli moskitierami, by nie doszło do użądlenia.

Zatem czekamy na wiosnę i… uloterapię.

 

 

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook