Powrót do listyUpamiętnienie rocznicy agresji ZSRR na Polskę

17 września przy pomniku „W Hołdzie Zesłańcom Sybiru” (zbieg ulic Jana Pawła II i Wandy Panfil) odbędzie się uroczystość upamiętniająca rocznicę agresji ZSRR na Polskę. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 11.

W programie:

Godz. 11.00 – Pomnik „W Hołdzie Zesłańcom Sybiru” przy zbiegu ulic Jana Pawła II i Wandy Panfil

– Hymn Państwowy RP;

– krótki rys historyczny;

– pieśni patriotyczne;

– wystąpienie okolicznościowe;

– składanie kwiatów pod Pomnikiem;

– Światełko Pamięci;

– Hymn Sybiraków.

Godz. 12.00 – Kościół pw. NMP Królowej Polski, ul. Słowackiego 13/19

– Msza święta;

– składanie kwiatów pod obeliskiem poświęconym „Rodakom zamordowanym, zmarłym i zaginionym w Rosji Carskiej i Sowieckiej”.

Zwracamy się z prośbą do osób, instytucji, organizacji  i stowarzyszeń, których przedstawiciele będą uczestniczyli w uroczystości o zachowanie ostrożności oraz zasad bezpieczeństwa zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami. Jednocześnie organizatorzy uroczystości przepraszają za niewielkie, czasowe utrudnienia w ruchu drogowym w rejonie zbiegu ulic Jana Pawła II i Wandy Panfil.

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook