Powrót do listyW Białobrzegach powstawały kreatywne torby

Piwnica Kreatywności Moniki Szulczyk gościła w minioną środę w Dzielnicowym Ośrodku Kultury filii MCK. W białobrzeskiej placówce odbyły się kolejne warsztaty artystyczne.
Tym razem materiałem twórczym używanym podczas zajęć był filc.

Uczestniczki, w większości mamy z córkami, wykonały „kreatywne torby”; wymyśliły ozdobne motywy, samodzielnie wycięły filcowe aplikacje, a następnie naszyły na przygotowany materiał. Najczęściej wykorzystanym motywem do ozdobienia toreb były kocie wizerunki.

Organizatorzy spotkania dziękują Monice Szulczyk i Ewie Pazurek za inspiracje przy wyborze i tworzeniu wzorów, szczegółowy instruktarz i miłą atmosferę. 

Efekt finalny warsztatów można zobaczyć na fotografiach.

Już dziś ośrodek z dzielnicy Białobrzegi przypomina, że 14 grudnia o godz. 17 odbędzie się kolejne działanie Piwnicy Kreatywności w DOK-u, podczas którego powstaną „żywe choinki”.

torby9 torby8 torby7 torby6 torby5 torby4

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook