Powrót do listyW Dzień Matki – bezpłatne szkolenie w ZUS na temat zasiłków macierzyńskich i opiekuńczych

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Tomaszowie Mazowieckim organizuje bezpłatne szkolenie poświęcone świadczeniom krótkoterminowym.

 

Tomaszowski Oddział ZUS zaprasza wszystkich zainteresowanych na szkolenie z zakresu przepisów zasiłkowych. Uczestnicy zostaną zapoznani szczegółowo z przepisami dotyczącymi zasiłków macierzyńskiego i opiekuńczego. Omówiona zostanie dokumentacja oraz zasady ustalania uprawnień do wymienionych świadczeń.

Szkolenie odbędzie się w piątek, 26 maja 2017 r., o godzinie 09:00 w siedzibie tomaszowskiego Oddziału ZUS, ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 40/42, budynek A, III piętro, sala konferencyjna.

Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane są pod numerem telefonu: 44 726 36 00 wew. 518, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 15.00.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook