Powrót do listyW Lubochni ojcowie stali się bohaterami dla swoich dzieci

16 czerwca 2018 roku w Gminnym Centrum Kultury w Lubochni odbyły się warsztaty dla ojców „Bliżej – pełna łączność” zorganizowane przez Związek Dużych Rodzin „Trzy Plus” – Koło Lubochnia w ramach projektu „Rodzina razem” współfinansowanego ze środków Województwa Łódzkiego.

Były to ciekawe, nowatorsko przeprowadzone warsztaty dla ojców, którzy chcieli wzmocnić swoje ojcowskie więzi i stać się bohaterami dla swoich dzieci. Warsztat „Bliżej” miał na celu przekazanie metod pogłębiania relacji ojciec – dziecko. Zajęcia opierały się na czterech filarach efektywnego ojcostwa, do których zalicza się: zaangażowanie, stałość, znajomość dziecka i opiekuńczość.

Dzięki tym warsztatom ojcowie m.in. przekonali się jak wielki wpływ mają na swoje dzieci. Poznali, co jest mocną, a co słabą stroną ich ojcostwa. Podczas zajęć uczyli się wdrażać w życie cztery podstawy dobrego ojcostwa, czyli zaangażowanie, konsekwencja, znajomość, wychowanie. W końcu poznali praktyczne metody budowy ojcowskiego planu działania.

O kolejnych warsztatach i działaniach lubocheńskiego koła Dużych Rodzin trzy Plus będziemy informować Was na bieżąco.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook