Powrót do listyWarsztaty ogrodnicze dla każdego!

Marszałek Województwa Łódzkiego zaprasza wszystkich miłośników ogrodnictwa z powiatu tomaszowskiego na warsztat realizowany w ramach projektu „Województwo Łódzkie Ogrodem Polski”. Warsztat ogrodniczy to niepowtarzalna okazja, by odkryć fascynujący świat roślin i zanurzyć się w pięknie natury.

Termin i miejsce spotkania: 31.07.2023 r. godz. 14:00

Rodzinny Ogród Działkowy „Wapienniki” w Tomaszowie Mazowieckim , ul. Batalionów Chłopskich 9/11

Aby wziąć udział w warsztacie wystarczy zadzwonić pod numer telefonu: 42 663 35 60. Na uczestników spotkania czekają upominki oraz poczęstunek.

Podczas spotkań uczestnicy będą mieli możliwość zdobycia nie tylko teoretycznej wiedzy, ale także praktycznych umiejętności. Eksperci podzielą się cennymi informacjami na temat zapomnianych odmian warzyw, a także podpowiedzą, gdzie można uzyskać ich nasiona. Zostanie również poruszony bardzo ważny temat dotyczący suszy, która dotyka nie tylko dzikie ekosystemy, ale również przydomowe ogródki.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook