Powrót do listyWarsztaty teatralne

“…A teatr jest po to, żeby wszystko było inne niż dotąd…”

                                                                                  Joanna Kulmowa

 

,,Bawimy się teatrem’’ – pod takim hasłem 28 kwietnia odbyły się warsztaty teatralne w Miejskim Centrum Kultury, filii DOK. Rozpoczęły się przedstawieniem teatralnym pt,, Dwa królestwa’’ w wykonaniu grupy teatralnej ,,Misz – Masz’’, która zagrała dla swoich młodszych kolegów. Warsztaty stanowiły atrakcyjną formę aktywności i ekspresji twórczej dla uczniów klas młodszych z Zespołu Szkół nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim. Po zaprezentowaniu i omówieniu różnych kukiełek i lalek teatralnych odbyła się część plastyczna, w której każdy uczestnik wykonał własną maskę teatralną. Na zakończenie integracyjnym akcentem były szaleństwa z chustą animacyjną.

„Zabawa w teatr” jest wspaniałym pomysłem na miłe spędzenie wolnego czasu oraz pełni funkcję terapeutyczną. Warsztaty poprowadziła Iwona Jabłońska, która również przygotowała grupę teatralną  ,,Misz- Masz’’.

   

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook