Powrót do listyWarsztaty z kryminologii. Tak ciekawie jest na Nadrzecznej

W piątek 18.06 uczniowie z klas mundurowych mogli wziąć udział w warsztatach z kryminologii, które zorganizowała dla nich Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Warsztaty były główną nagrodą w konkursie „Super Kibice”, którą nasi uczniowie wygrali w czasie wojewódzkich „Zawodów o Puchar Komendanta Policji w Łodzi”.
Młodzież ZSP nr 8 najpierw wysłuchała przemówienia dr Krzysztofa Nawrockiego o przestępczości zorganizowanej, a następnie wzięła udział w praktycznych zajęciach, gdzie pod czujnym okiem pani policjant, zbierała odciski palców z różnych przedmiotów i materiałów. Na koniec uczniowie udali się do pracowni wirtualnej rzeczywistości VR, gdzie na symulatorach mogli badać ślady pozostawione w miejscu zbrodni oraz uczestniczyć w symulacji rozprawy sądowej, wcielając się w rolę sędziego, prokuratora czy adwokata.
Warsztaty bardzo młodzieży się podobały, ponieważ w sposób praktyczny mogli się czegoś nowego nauczyć.
Opiekunami grupy byli Radosław Dróżdż i Katarzyna Wojtalczyk

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook