Powrót do listyWehikuł czasu – spacer z kijkami dla seniorów

Seniorko, seniorze – masz dość siedzenia w domu? Kochasz naturę i spacery? Chcesz poprawić swoją kondycję i samopoczucie? Weź udział w „Pieszych wędrówkach”, które odbędą się 15 maja w ramach realizowanego przez Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim cyklu „Wehikuł czasu – aktywny senior”. Udział jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy.

Marsz z kijkami poprowadzi Izabela Piotrowska, instruktorka nordic walkingu i specjalistka w Dziale Kultury i Edukacji Miejskiego Centrum Kultury, która również udzieli uczestnikom wydarzenia instruktażu, jak prawidłowo chodzić z kijkami oraz przeprowadzi fachową rozgrzewkę.

Start o godzinie 9 sprzed MCK Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50. Trasa spaceru poprowadzi uczestników w okolice jednostki wojskowej, a dalsza jego część odbywać się będzie po pobliskim lesie.

Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą wody do picia, wygodnych butów i stroju odpowiedniego do pogody oraz kijków do nordic walkingu.

Zapisy do 12 maja (lub do wyczerpania limitu miejsc) przyjmowane są w sekretariacie Miejskiego Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18 oraz pod numerem tel. 44 712 23 69.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook