Powrót do listyWeź udział w konkursie „Świąteczna Kartka od Prezydenta”

Powoli zbliżają się Święta Bożego Narodzenia… Do gwiazdki zostało już tylko 40 dni. Z tej okazji dla wszystkich dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych mamy konkurs.

Polega na przygotowaniu pracy plastycznej – kartki świątecznej, która powinna przedstawiać motyw świąteczny. Dajcie się ponieść wyobraźni (warunkiem jest jednak, by technika wykonania umożliwiała wykonanie skanu).

Termin składania prac: 24 listopada 2022.

Praca, która wygra w konkursie zostanie wykorzystana jako projekt kartki świątecznej, która będzie wydrukowana i rozesłana z życzeniami na Święta Bożego Narodzenia od Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego – Marcina Witko.Chcielibyście, żeby Prezydent wykorzystał właśnie Wasz projekt? No to czekamy na zgłoszenie…

Prace należy dostarczyć do Miejskiego Centrum Kultury pod adres pl. Kościuszki 18 (wraz z wypełnioną i podpisaną Kartą Zgłoszeniową). Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 29 listopada 2022r. na stronie internetowej mck-tm.pl.

Szczegóły, regulamin konkursu i kartę zgłoszeniową znajdziecie poniżej.

Regulamin konkursu

Karta zgłoszeniowa i oświadczenia

Zachęcamy do wzięcia udziału!

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook