Powrót do listyWeź udział w XVI Tomaszowskim Biegu Niepodległości

Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim powraca do organizacji Tomaszowskiego Biegu Niepodległości. 11 listopada chętni mieszkańcy naszego miasta już po raz szesnasty będą mogli w ten niestandardowy sposób uczcić rocznicę odzyskania przez Polskę suwerenności.
Start uczestników biegu planowany jest na godz. 13 z pl. T. Kościuszki, po zakończeniu oficjalnych uroczystości patriotyczno-religijnych z okazji 103.rocznicy odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Wydarzenie przeznaczone jest zarówno dla grup zorganizowanych (ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych, stowarzyszeń, organizacji itd.), jak również dla uczestników indywidualnych.
Osoby, które nie ukończyły 13 lat, mogą uczestniczyć w biegu wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej. Osoby niepełnoletnie mogą zostać zgłoszone do biegu przez rodzica lub opiekuna prawnego.
Bieg ma charakter rekreacyjny, do pokonania będzie trasa o długości ok. 1500 m. Zbiórka i weryfikacja zgłoszonych biegaczy w godz. 12-12.45 (namiot obok MCK). Zgłoszenia na formularzach, których wzór znajduje się na stronie internetowej www.mck-tm.pl (tam też dostępny jest szczegółowy regulamin XVI Tomaszowskiego Biegu Niepodległości) przyjmowane będą do 8 listopada br. od grup zorganizowanych i do 9 listopada br. od uczestników indywidualnych. W dniu biegu zapisy nie będą prowadzone. Ze względu na obostrzenia obowiązywać będzie limit miejsc, dlatego o możliwości udziału w biegu decydować będzie kolejność zgłoszeń.
Wypełniony formularz wraz z dołączonym do niego oświadczeniem należy dostarczyć drogą e-mailową na adres:
zgloszenia@mck-tm.pl lub osobiście do Miejskiego Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18.
Aby podkreślić uroczysty i patriotyczny charakter biegu, organizatorzy proszą uczestników o założenie białych lub czerwonych koszulek, czapek lub innych elementów wierzchniej garderoby w tych barwach. Biorąc udział w wydarzeniu, należy zachować dystans od innych osób lub zakryć nos i usta maseczką ochronną.
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook