Powrót do listyWieczór autorski Aleksandry Radomskiej

Nikt nie umie tak nazwać rzeczywistości po imieniu jak ona i chyba nikt tak bardzo się nie chwali tym, że pochodzi z Niewiadowa. Aleksandra Radomska stała się znana jako blogerka i vlogerka, a teraz wydała książkę, która odciągnęła sam szczyt w rankingu TOP EMPIKU. Zatem, oczywistym było to, by to właśnie w Gminnym Ośrodku Kultury w Ujeździe 3 lipca odbyło się jej pierwsze nie-onlinowe spotkanie autorskie.

Rozmowę a autorką poprowadziła Aleksandra Wójcińska – instruktor, animator zajęć i wydarzeń kulturalnych. Na sali pojawili się wierni fani Oli, jej rodzina, przyjaciele, goście przyjechali z różnych stron Polski, Warszawy, Kielc, Łodzi. Spotkanie odbyło się według zasad reżimu sanitarnego, ale i tak, goście licznie przybyli na spotkanie. Wieczór autorski był podzielony na kilka etapów, w pierwszym autorka odpowiadała na pytanie prowadzącej, następnie padały pytania z sali i wbrew wcześniejszym obawom pytań było sporo. Później były kwiaty, życzenia, tort i specjalny występ. Na koniec każdy mógł porozmawiać z Olą, kupić książkę i poprosić o dedykację, a także zdjęcie.

Wieczór autorski Aleksandry Radomskiej był pełen wzruszeń i śmiechu i  na długo zapadnie nam w pamięć, tak z resztą jak sama książka, „Mam Wątpliwość”, którą polecamy każdemu bez wyjątku.

Materiał nadesłany

    
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook